Creator Ośrodki Medyczne

Zaproszenie na Wrocławską Akademię Zdrowia Seniora

Szanowni Państwo,

Zapraszamy na spotkanie inauguracyjne Wrocławskiej Akademii Zdrowia Seniora.
Wydarzenie dedykowane jest Seniorom oraz ich Rodzinom i Opiekunom i stanowić będzie cykliczną platformę edukacyjno-informacyjną z obszaru szeroko pojętej polityki senioralnej. Wykłady i prelekcje w ramach Akademii będą prowadzone przez specjalistów i ekspertów z różnych dziedzin i obszarów życia, które wywierają bezpośredni wpływ na standard i komfort codziennej egzystencji osób starszych oraz ich bliskich.

W spotkaniu inauguracyjnym wezmą udział przedstawiciele wrocławskiego magistratu , instytucji wspierających (MOPS) oraz fundacji i firm oferujących różnorodne formy wsparcia dla osób starszych oraz ich rodzin i opiekunów. Szczególnie zapraszamy do uczestnictwa osoby z ograniczoną samodzielnością oraz niepełnosprawne.

Akademia rozpocznie się 15 kwietnia 2019 roku o godzinie 18.00 w Centrum Konferencyjnym Creator Strefa Spotkań przy ul. Szybowcowej 23 we Wrocławiu ( Osiedle Kosmonautów).Uczestnicy spotkania będą mogli skorzystać w trakcie Akademii z bezpłatnych porad i konsultacji oraz wziąć udział w atrakcyjnych konkursach. Dodatkowe informacje, bezpłatne zaproszenia oraz rejestracja uczestników prowadzona jest przy współpracy z Gazetą Wrocławską.

Dodatkowe informacje już wkrótce!!!

Program spotkania załączamy poniżej.

Program Akademii Zdrowia Seniora