Creator Ośrodki Medyczne

dr n. med. Barbara Kopff

Specjalista rehabilitacji medycznej, specjalista chorób wewnętrznych, medycyny sportowej

Rejestracja

Osobiście w ośrodku lub pod nr tel. 42 230 10 00

O specjaliscie

Ukończyła Wydział Lekarski Akademii Medycznej w Łodzi. Specjalista chorób wewnętrznych, medycyny sportowej oraz rehabilitacji medycznej. Posiada doktorat z zakresu medycyny. Trzy specjalizacje, wieloletnie doświadczenie zawodowe w pracy zarówno w oddziałach szpitalnych jak i poradniach pozwalają na całościowe podejście do problemów zdrowotnych pacjenta.

Posiada kompetencje i uprawnienia do orzekania o zdolności do uprawiania sportu.

W ramach porad rehabilitacyjnych zajmuje się usprawnianiem w stanach pourazowych, pooperacyjnych a także w przewlekłych dolegliwościach związanych z chorobą zwyrodnieniową stawów (w tym barkowych, biodrowych, kolanowych) i kręgosłupa, również z dyskopatią.

Podczas porady stara się wyjaśnić pacjentowi istotę jego problemu zdrowotnego bowiem edukacja w chorobach przewlekłych stanowi podstawę skutecznego postępowania, poprawy sprawności i jakości życia. Zarówno w leczeniu jak i profilaktyce chorób nie tylko dotyczących układu ruchu zwraca uwagę znaczenie odpowiednio dobranej aktywności ruchowej.

Ma doświadczenie w pomocy dla osób, które przez połączenie aktywności fizycznej ze zrównoważoną dietą chcą zmniejszyć masę ciała.

W zespole Creatora od 2013 r.